Peel Off Eye Contour

0 Orders
#
In stock
966L

Description

Peel Off Eye Contour

10g

Maska e Pastrimit të Konturit të Sytë do të sjellë përbërës të freskët në zonën e syve, duke siguruar rigjenerimin e përgjithshëm të kësaj zone delikate. Maska Eye Contour Peel off eliminon papastërtitë dhe përgatit lëkurën për hapat e mëposhtëm të trajtimit. Maska Dermastir Peel Off Eye Contour lë zonën delikate rreth syve të butë, shkëlqyese dhe të fortë. Kombinimi i pasur i përbërësve ndër të cilët pluhur orizi dhe alginati, prodhojnë një film delikat dhe të butë në konturin e syve, duke forcuar funksionet e lëkurës.

Brand

Dermastir

DERMASTIR - PROFESSIONAL LUXURY SKINCARE. Ritual i Avancuar Kundër Plakjes Koleksioni "Dermastir Luxury" ofron një ritual të kujdesit të lëkurës që ka një efekt radikal në shenjat e ndryshme të plakjes dhe u frymëzua nga trajtimet estetike mjekësore. Ka efekt zbutës në rrudha, forcon lëkurën, përcakton konturet e fytyrës, ka efekt tonifikues dhe ristrukturues. Koleksioni "Dermastir Luxury" ofron një larmi produktesh për të gjitha llojet dhe shqetësimet e lëkurës.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by