PERFECT AGE EYE & LIP 15ML

0 Orders
#Phyris 041
In stock
6,240L

Description

PERFECT AGE EYE & LIP

Kujdes tonifikues dhe zbutës për zonën e syve dhe buzëve. Redukton rrudhat dhe linjat fine përreth syve dhe buzëve. Nxit prodhimin e kolagjenit

Llojet e lëkurës: Normale, e thatë, e kombinuar, e yndyrshme

Gjendja e lëkurës: Sensitive, e cila ka nevojë, nevojë për rigjenerim

 

Mënyra e aplikimit: Në mëngjes dhe në mbrëmje, pas pastrimit, aplikimit të SOMI-t, aplikoni një sasi sa madhësia e një perle në zonën e syve dhe konturin e buzëve duke e masazhuar butësisht. Mos lejoni që produkti të hyj në sy.

Brand

Phyris

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “PERFECT AGE EYE & LIP 15ML”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by