Perfect Legs Fluid

0 Orders
#
In stock
4,860L

Description

Perfect Legs Fluid

75ml

Lëngu revolucionar i papërshkueshëm nga uji i Coverderm Perfect Legs Fluid SPF40 mbulon plotësisht të gjitha papërsosmëritë në këmbë dhe trup. Shtë i përshtatshëm për mbulimin e enëve të gjera të gjakut, venat me variçe, venat me variçe, vitiligo, mishrat e dhëmbëve, ullinjtë, djegiet dhe strijat, bojërat, celulitin dhe tatuazhet.

Benefitet:

-Mbulim perfekt falë përbërjes së tyre të veçantë.
-Cilësi absolutisht e zhdërvjellët që përhapet në mënyrë të barabartë në çdo pjesë të lëkurës.
-Mbulimi fizik që zgjat 24 orë (i vërtetuar klinikisht).
-Përbërje 100% e papërshkueshme nga uji dhe rezistente ndaj djersës.
-Nuk “prishet” as në kushte të vështira si noti apo sporti.

Karakteristikat:

-E disponueshme në paketim pa ajër me bombol me vrimë nxjerrëse, për mbrojtjen dhe higjenën e produktit.
-Ajo thahet menjëherë.
-Me një strukturë të hollë.
-Zgjat 24 orë dhe nuk largohet edhe kur noton.
-Coverderm Perfect Legs Fluid SPF40 është i përshtatshëm për përdorim të përditshëm.
-Nuk përmban PABA.
-I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.
-E testuar klinikisht.
-Hipoallergjike.

Brand

Coverderm

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by