PESHK TROFTE ME PERIME 6+

0 Orders
#Plasmon 066
In stock
395L

Description

PESHK TROFTE ME PERIME 6+

Supa e peshkut me troftë me perime ka një shije delikate, veçanërisht e përshtatshme për ta mësuar fëmijën tuaj me shijen e peshkut.

Pa kripë të shtuar
Vetëm fileto e punuar me dorë, të përshtatshme për fëmijën tuaj
Ushqyes … sigurisht!
Me proteina të peshkut
100% prodhuar në Itali

Brand

Plasmon®

Që nga viti 1902, pasioni ynë na shtyn të jemi gjithmonë pranë jush, për t'ju garantuar cilësinë dhe sigurinë më të lartë që kërkoni në produktet. Falë përvojës në të ushqyerit dhe angazhimit tonë kërkimor për më shumë se 100 vjet, ne kujdesemi për ju dhe më të vegjlit tuaj, për t'ju ndihmuar më së miri në të gjitha fazat e ndryshme të jetës.

Additional information

I përshtatshëm për

, ,

Kategoria

Ushqime

Open chat
Powered by