Pharma Hyaluron Volume Lip Booster

0 Orders
#Pharmatheiss 003
In stock
980L

Description

Pharma Hyaluron Volume Lip Booster

Lip me acid hialuronik për buzë më të plota

Gjatë viteve, buzët ndryshojnë dhe në sipërfaqen e tyre nisin të shfaqen rrudha të imëta.

Hyaluron Volume Lip Booster ju jep buzëve një pamje më të plotë dhe joshëse.

Kombinimi i acidit hialuronik dhe lipideve siguron buzë të buta, me më shumë volum, duke vepruar si filler dermal që depërton në lëkurë, rrit volumin e buzëve dhe njëkohësisht i ushqen dhe zbut ato.

E disponueshme në dy nuanca delikate me shkëlqim.

Përdorimi: Aplikoni të paktën dy herë në ditë mbi buzë, me anë të sfugjerit të posatçëm.

Brand

Pharmatheiss

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pharma Hyaluron Volume Lip Booster”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by