Philps Avent – Biberon qetësues (gënjeshtar) 6-18m

0 Orders
#Ph Avent 003
In stock
1,000L

Description

Philps Avent – Biberon qetësues (gënjeshtar) 6-18m

Biberon qetësues për frymëmarrje të lehtë dhe lëkurë të ndjeshme

Lejoni lëkurën e bebit tuaj të marrë frymë me biberonin qetësues Philips Avent ultra air pacifier. Me 4 hapësira për qarkullimin e ajrit dhe me një peshë të lehtë është perfekt dhe i rehatshëm për përdorim.

  • Për lëkurat delikate të bebeve
  • 6-18m
  • Nuk dëmton dhëmbët
  • Pa BPA
  • Paketim me 2 biberonë
  • Kasa sterilizuese dhe transportuese e përfshirë

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Philps Avent – Biberon qetësues (gënjeshtar) 6-18m”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by