PhotoDerm SPF 30 Spray 200 ml

0 Orders
#Bioderma 091
In stock
4,750L

Description

PhotoDerm SPF 30

Spray 200 ml

Bioderma Photoderm SPF 30 Spray 200ml, fytyre dhe trupi, është një produkt me mbrojtje të lartë nga dielli e përshtatshme për lëkurat e ndjeshme.

Me shoqërimin e tij ekskluziv të filtrave dermatologjikë kundër UVA dhe UVB, Photoderm ofron një mbrojtje optimale kundër efekteve të dëmshme të rrezeve UV (djegiet nga dielli, intoleranca ndaj rrezeve  të diellit) dhe një mbrojtje të vërtetë biologjike interne: Patenta “Cellular Bioprotection”. Kjo patentë aktivizon mbrojtjen natyrale të lëkurës, mbron qelizat kundër plakjes së parakohshme të lëkurës.

Nga cilësia e shkrirjes dhe pak aromatike, pa ngjyrë kur aplikohet, pa efekt vajor, nuk lë shirita të bardhë.

Pa paraben. Hipoalergjike. Jo komedogjenike. Tolerancë e shkëlqyeshme.

Prodhuar në Francë.

Brand

Bioderma

BIODERMA është një markë e bazuar në ekobiologji e cila është në zemër të qasjes së NAOS për të respektuar ekosistemin e lëkurës tuaj dhe për të ruajtur shëndetin e tij.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “PhotoDerm SPF 30 Spray 200 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by