Physiolift Jour Protectrice Creme SPF30

0 Orders
#
In stock
5,500L

Description

Physiolift Jour Protectrice Creme SPF30

30ml

I koncentruar në përbërës aktivë kundër rrudhave dhe pro-forcimit, si produktet e kujdesit ditor nga i njëjti koleksion, ky i sapoardhur përmban një dozë të dyfishtë të ProVitamin E, e cila është edhe antioksidante edhe melanoreguluese.
Ai kombinon një anti -UVA / UVB SPF 30 e cila siguron mbrojtje të përditshme të fotove me efektivitet të frikshëm.
E gjithë gjëja është e mbështjellë në një cilësi shkrirëse e cila hidraton dhe përqafon lëkurën në një çast.

Brand

Avene

Avene, një histori e pasur që fillon në një fshat të vogël në jug të Francës. Fshati i lashtë dhe piktoresk i Avène ndodhet në luginën Orb, në zemër të Parkut Natyror Rajonal Haut Languedoc. Avene, përtej kufijve! Është një marrëdhënie e bukur dhe e vërtetë e besimit që po vendoset në të gjithë botën, midis Laboratorëve Dermatologjik të Avène dhe konsumatorëve. Besim në virtytet dermatologjike të ujit termal Avène me të cilin janë pasuruar të gjitha produktet, por edhe besimi në rëndësinë e formulimeve gjithnjë inovative.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by