Physiolift Serum

0 Orders
#
In stock
6,000L

Description

Physiolift Serum

30ml

Serumi Avène PhysioLift Serum Smoothing Plumping Serum një formulë shumë efektive që lufton shenjat e plakjes, një serum zbutës i pasur që ripërtërin lëkurën dhe mbron lëkurën. Falë një kombinimi unik të dy llojeve të acidit hialuronik, një ekskluziv i laboratorëve Pierre Fabre, e lë lëkurën të duket e holluar në çast dhe trajton linjat e holla dhe humbjen e qëndrueshmërisë me përdorim afatgjatë. Pre-tokoferili mbron lëkurën nga radikalet e lira, duke mbrojtur lëkurën në nivel qelizor, duke ngadalësuar procesin e plakjes dhe Ascofillin ndihmon lëkurën të rindërtojë kolagjenin.

Karakteristikat:
Cilësi: serum kremoz;
Çështjet e lëkurës: linjat e holla, humbja e qëndrueshmërisë;
Koha e aplikimit: mëngjes dhe mbrëmje;
Mosha: 40+;
Lloji i lëkurës: të gjitha llojet e lëkurës të ndjeshme;
Përfitimet kryesore: ripërtërin lëkurën; zvogëlon linjat e holla dhe korrigjon humbjen e qëndrueshmërisë (përdorimi afatgjatë);
Formuluar pa: parabene.

Brand

Avene

Avene, një histori e pasur që fillon në një fshat të vogël në jug të Francës. Fshati i lashtë dhe piktoresk i Avène ndodhet në luginën Orb, në zemër të Parkut Natyror Rajonal Haut Languedoc. Avene, përtej kufijve! Është një marrëdhënie e bukur dhe e vërtetë e besimit që po vendoset në të gjithë botën, midis Laboratorëve Dermatologjik të Avène dhe konsumatorëve. Besim në virtytet dermatologjike të ujit termal Avène me të cilin janë pasuruar të gjitha produktet, por edhe besimi në rëndësinë e formulimeve gjithnjë inovative.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by