Physiologic Eau Micellare Peaux Reactives

0 Orders
#
In stock
2,660L

Description

Physiologic Eau Micellare Peaux Reactives

400ml

Lekura e ndjeshmërisë nuk duhet të zgjedhë më shumë tolerancat dhe efektivitetin për heqjen e përbërjeve të gomave. Falë një teknologjie të pashembullt micellar të shfaqur në sipërfaqen e butë dhe glicerinë, Ultra Micellar Water pastron dhe eleminon papastërtitë, përbërjen dhe grimcat e imëta të ndotjes. Heq 98% të themelit, unë vetëm 1 pambuk.

 

Brand

La Roche Posay

Pionier në përparimet më të fundit në dermatologji, La Roche-Posay ofron një sërë produktesh për kujdesin e lëkurës së fytyrës dhe trupit të dizajnuara për të pastruar, trajtuar, hidratuar dhe mbrojtur lëkurën me përbërës të sigurt dhe efektiv. Linja është e përshtatshme për lëkurë të ndjeshme dhe përmban formula dhe struktura të avancuara për shqetësime të ndryshme të lëkurës, përfshirë lëkurën e thatë, aknet, ekzemën, anti-plakjen dhe më shumë. Eksploroni pastruesit, hidratuesit, kremrat kundër diellit dhe trajtimet dhe zbuloni shtesën perfekte në regjimin tuaj të kujdesit të lëkurës.

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by