Physiologic Eau Micellare Peaux Sensibles

0 Orders
#
In stock
2,660L

Description

Physiologic Eau Micellare Peaux Sensibles

400ml

• Pastron lëkurën nga papastërtitë, duke hequr përbërjen dhe ndotjen

• Gjithashtu qetëson lëkurën për të ofruar rehati dhe freski

• Efikasiteti i provuar që nga jastëku i parë i pambukut

• Efikasiteti kundër ndotjes

• E lë lëkurën të pastër, të pastër dhe të freskët

– Heq 99% të grimit të fytyrës nga jastëku i parë i pambukut

– Largon në mënyrë perfekte papastërtitë dhe papastërtitë

– Pastron butësisht, nuk e thajnë lëkurën

– E lë lëkurën të pastër dhe të pastër

– Lë lëkurën të ndjehet e freskët

I formuluar me micelë dhe glicerinë, MICELLAR WATER ULTRA Skin Skin Skinit pastron lëkurën nga papastërtitë, duke hequr përbërjen dhe ndotjen. Gjithashtu qetëson lëkurën e ndjeshme.

Brand

La Roche Posay

Pionier në përparimet më të fundit në dermatologji, La Roche-Posay ofron një sërë produktesh për kujdesin e lëkurës së fytyrës dhe trupit të dizajnuara për të pastruar, trajtuar, hidratuar dhe mbrojtur lëkurën me përbërës të sigurt dhe efektiv. Linja është e përshtatshme për lëkurë të ndjeshme dhe përmban formula dhe struktura të avancuara për shqetësime të ndryshme të lëkurës, përfshirë lëkurën e thatë, aknet, ekzemën, anti-plakjen dhe më shumë. Eksploroni pastruesit, hidratuesit, kremrat kundër diellit dhe trajtimet dhe zbuloni shtesën perfekte në regjimin tuaj të kujdesit të lëkurës.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by