Physiological Cleansing Gel

0 Orders
#
In stock
2,760L

Description

Physiological Cleansing Gel

195ml

Ky pastrues xhel ka një efekt unik ftohës për të qetësuar dhe freskuar lëkurën. Ai përdor ujin termal të burimit për të rritur mbrojtjen natyrore të trupit tuaj, duke e mbrojtur atë nga faktorët e jashtëm mjedisorë që mund të shkaktojnë dëme dhe të përshpejtojnë plakjen. Safeshtë i sigurt edhe për lëkurën e ndjeshme dhe pastron pa acarim.

Brand

La Roche Posay

Pionier në përparimet më të fundit në dermatologji, La Roche-Posay ofron një sërë produktesh për kujdesin e lëkurës së fytyrës dhe trupit të dizajnuara për të pastruar, trajtuar, hidratuar dhe mbrojtur lëkurën me përbërës të sigurt dhe efektiv. Linja është e përshtatshme për lëkurë të ndjeshme dhe përmban formula dhe struktura të avancuara për shqetësime të ndryshme të lëkurës, përfshirë lëkurën e thatë, aknet, ekzemën, anti-plakjen dhe më shumë. Eksploroni pastruesit, hidratuesit, kremrat kundër diellit dhe trajtimet dhe zbuloni shtesën perfekte në regjimin tuaj të kujdesit të lëkurës.

Additional information

Formulimi

Kategoria

Kozmetike

I përshtatshëm për

Open chat
Powered by