Phytargent Shampo

0 Orders
#
In stock
1,560L

Description

Phytargent Shampo

250ml

Shampo ndriçuese – Flokë gri të bardhë ose gri ose platinum Shampo blu për Ngjyrosje anti -të verdhë të hirit dhe flokëve bjonde

Përfitimet kryesore:
Një shampo ndriçuese për flokëverdhë- gri, të bardhë dhe platini që neutralizon gërshetimin, duke dëbuar zbehjen dhe nuancat e verdha.

 

Brand

Phyto

Produktet e flokëve PHYTO u zhvilluan në Francë për të kapur fuqinë shëruese dhe ushqyese të ekstrakteve bimore. Me një linjë të tërë produktesh natyrale për kujdesin e flokëve duke përfshirë shampo, kondicionerë, trajtime dhe produkte stilimi, PHYTO e bën të lehtë rikthimin e flokëve tuaj në bukurinë e tyre natyrore. Të formuluara me mbi 700 ekstrakte botanike, këto produkte natyrale për kujdesin e flokëve janë 95% natyrale për kujdes të butë por efektiv.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by