Phyto Duo Phytophanere

0 Orders
#Phyto 001
In stock
6,190L

Description

Phyto Duo Phytophanere

Integrator për flokët dhe thonjtë

Paketim me 120 kapsula + 120 kapsula falas

‘Kapsula e bukurisë” Phyto mbështet rritjen e flokëve, forcimin e thonjve dhe nxit shkëlqimin e lëkurës nga brenda jashtë. Kapsulat përmbajnë biotinë, e nevojshme për rritjen, forcimin dhe shkëlqimin e flokëve. Kombinimi perfekt i vitaminave, aminoacideve, substancave antioksiduese dhe acideve yndyrore forcon thonjtë, flokët dhe i mbron ato nga faktorët e jashtëm dëmtues. I testuar klinikisht.

Përdorimi: Rekomandohet të pihen 2 kapsula në ditë. Rezultatet e para fillojnë të vihen re pas 4 javësh.

Përbërësit:

Gelatin, Carrot Oil in Sunflower Oil with Rosmary Extract, Acerola Extract Enriched with Vitamin C, Glycerin, Borage Seed Oil at 20% GLA, Hydrogenated Soybean Oil, Fish Oil, Rice Bran Oil, L-Alpha Tocopheryl Acetate, Yeast, Wheat Germ Oil, Calcium Pantothenate, Soybean Lecithin (Gluten), Orizanol, Pyridoxine Chlorhydrate, Riboflavine, Biotin, Colors: E 171, E 172, Cereal Flavor.

Brand

Phyto

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Phyto Duo Phytophanere”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

UPSELL PRODUCTS

Delifab Fix

1,600L
(0s)

Classic Toddler Milk

1,740L 3,360L
(0s)

Naso Spray

1,600L
(0s)

Classic Follow On Milk

1,740L 3,360L
(0s)

RD3 Shurup

1,600L
(0s)
Open chat
Powered by