Phyto Huile D’Ales

0 Orders
#
In stock
2,680L

Description

Phyto Huile D’Ales

5F*10ml

Vaj për shkëlqim dhe hidratim të lartë. Një eliksir vajrash esencialë për flokë të thatë. U sjell flokëve shkëlqim të pakrahasueshëm dhe sublimon ngjyrën e tyre. I rekomanduar edhe në rast skalpi të thatë dhe të ndjeshëm për një komfort optimal. Mbron lëkurën e skalpit gjatë kolorimit të flokut.

Falë formulës unike të trtëshme në ujë, vaji eliminohet lehtësisht në kontakt me ujin dhe u jep shkëlqim menjëherë flokëve pa jetë. I këshilluar përpara çdo kolorimi, dekolorimi apo permanenti, Huile D’ales siguron me efikasitet mbrojtjen e fibrës së flokut dhe të skalpit.

Përbërës aktiv:

  • Vaj ricini me efekt hidratues dhe mbrojtës
  • Vajra esencialë të formuluar për të hidratuar, lëmuar dhe për tu rikthyer shkëlqim flokëve të thatë.

Mënyra e përdorimit:

Thyeni ampulën dhe hidheni të gjithë përmbajtjen e flakonit në difuzor. Më pas sprucoheni nga majat në rrënjë. Lëreni të veprojë për 15-30minuta dhe shpëlajeni me ujë të bollshëm .

Brand

Phyto

Produktet e flokëve PHYTO u zhvilluan në Francë për të kapur fuqinë shëruese dhe ushqyese të ekstrakteve bimore. Me një linjë të tërë produktesh natyrale për kujdesin e flokëve duke përfshirë shampo, kondicionerë, trajtime dhe produkte stilimi, PHYTO e bën të lehtë rikthimin e flokëve tuaj në bukurinë e tyre natyrore. Të formuluara me mbi 700 ekstrakte botanike, këto produkte natyrale për kujdesin e flokëve janë 95% natyrale për kujdes të butë por efektiv.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by