Phyto Huile Soyese Cap Secc&Sotili

0 Orders
#
In stock
4,230L

Description

Phyto Huile Soyese Cap Secc&Sotili

100ml

Fluid qumështor hidratues për flokët e asaj dhe te holle. HUILE SOYESE është kaq i çmuar dhe natyral me 98% të formulës natyrale. U jep jetë të flokëve të thatë dhe të hollë, të tjerëve për tu bërë dhe stiluar.85% e grave të intervistuara konfirmojnë efikasitetin dhe ketij fluidi. Nuk është formulë e mirfilltë vajore por si 100% qumështore ….. me teksturë të lehtë e cila mund të ketë nevojë për ditë për të hidratuar, trajtuar dhe rigjallëruar flokët e hollë, të tjerëve për stiluar .Trajtim ekspres, me fuqi të jashtëzakonisht shtrirëse, thjeshtësuese të flokëve dhe përgatitjes për stilime të mëtejshme.Flokët ngrihen në shkëlqim, butësi dhe jetë. Ozmozë ideale ndërmjet vajit dhe ekstrakteve bimore.

Ekstraktet e kalendulës, rozmarinit dhe malvëve ndërveprojnë mrekullisht duke i dhuruar të gjitha vajzat e vetme të dukshme dhe për t’u bërë unike me flokët.
PA SILIKON. AROMË 100% NATYRALE.

Përdorimi:

Pas shampoos, flokët e lagur dhe të tharë mirë, produktet spruconi në gjatësinë dhe majat e flokut. Më pas krehni flokun dhe proçedoni me stilimin e zakonshëm.Përdoret as në flokë të asaj që të lehtësohet krehjen.PA SHPËLARJE

Brand

Phyto

Produktet e flokëve PHYTO u zhvilluan në Francë për të kapur fuqinë shëruese dhe ushqyese të ekstrakteve bimore. Me një linjë të tërë produktesh natyrale për kujdesin e flokëve duke përfshirë shampo, kondicionerë, trajtime dhe produkte stilimi, PHYTO e bën të lehtë rikthimin e flokëve tuaj në bukurinë e tyre natyrore. Të formuluara me mbi 700 ekstrakte botanike, këto produkte natyrale për kujdesin e flokëve janë 95% natyrale për kujdes të butë por efektiv.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by