Phyto Magique Kids Demelant

0 Orders
#
In stock
1,830L

Description

Phyto Magique Kids Demelant

200ml

Llak magjik shpërthyes Phyto Specific Kids është krijuar posaçërisht për të lehtësuar stilimin e flokëve rebelë tek fëmijët. Përveç kësaj, i jep flokëve elasticitet dhe shkëlqim.

Brand

Phyto

Produktet e flokëve PHYTO u zhvilluan në Francë për të kapur fuqinë shëruese dhe ushqyese të ekstrakteve bimore. Me një linjë të tërë produktesh natyrale për kujdesin e flokëve duke përfshirë shampo, kondicionerë, trajtime dhe produkte stilimi, PHYTO e bën të lehtë rikthimin e flokëve tuaj në bukurinë e tyre natyrore. Të formuluara me mbi 700 ekstrakte botanike, këto produkte natyrale për kujdesin e flokëve janë 95% natyrale për kujdes të butë por efektiv.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by