Phyto Magique Kids Shampooing

0 Orders
#
In stock
1,810L

Description

Phyto Magique Kids Shampooing

400ml

E pasuruar me përbërës aktivë natyralë, me bazë bimore-gjalpë shea, mjaltë Akacie, ekstrakte të luleve të portokallit dhe qershisë dhe ekstrakt hibiscus-ky shampo dhe xhel dushi 2 në 1 pastron butësisht flokët e fëmijëve dhe lëkurën delikate dhe i thotë lamtumirë nyjeve! Hedh butësisht flokët e vështirë për t’u krehur.

Brand

Phyto

Produktet e flokëve PHYTO u zhvilluan në Francë për të kapur fuqinë shëruese dhe ushqyese të ekstrakteve bimore. Me një linjë të tërë produktesh natyrale për kujdesin e flokëve duke përfshirë shampo, kondicionerë, trajtime dhe produkte stilimi, PHYTO e bën të lehtë rikthimin e flokëve tuaj në bukurinë e tyre natyrore. Të formuluara me mbi 700 ekstrakte botanike, këto produkte natyrale për kujdesin e flokëve janë 95% natyrale për kujdes të butë por efektiv.

Additional information

I përshtatshëm për

,

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by