Phyto Novathrix Lotion

0 Orders
#
In stock
3,900L

Description

Phyto Novathrix Lotion

150ml

Locion masiv i flokëve Phytonovathrix është një locion gjallërues i flokëve për flokë të hollë dhe të hollë që kanë humbur shkëlqimin dhe vitalitetin e tyre. E përbërë nga 99% përbërës natyralë, kjo formulë pa shpëlarje tenton si në flokë ashtu edhe në lëkurën e kokës, duke rikthyer trupin dhe vëllimin duke promovuar një rritje më të shëndetshme dhe më të fortë. Cilësia e saj mbështjellëse i mbështjell flokët e imët dhe të dobësuar në mënyrë që t’i japë një shtysë ri-gjallëruese dhe ristrukturuese. Ekstrakti i bishtit të kalit, një përbërës yll në këtë formulë, përfiton veçanërisht pamjen e flokëve, duke krijuar një përfundim të butë, të butë dhe të butë. Nëse jeni duke kërkuar një nxitje shtesë, ky locion është gjithashtu një shtesë e përshtatshme për rutinën tuaj të stilimit.

Karakteristikat:

Cilësi: e lëngshme;
Çështjet e flokëve: flokë të hollë dhe të hollë;
Koha e aplikimit: një herë në ditë;
Mosha: 15+;
Lloji i flokëve: të gjitha llojet e flokëve;
Përfitimet kryesore: energjizon dhe forcon flokët, promovon rritjen më të shëndetshme dhe më të fortë të flokëve, promovon trup dhe vëllim më të madh të flokëve, lehtëson stilimin, të formuluar me 99% përbërës natyralë;
Formuluar pa: parabene, silikon, sulfat.

Përbërësit kryesorë:
-Ekstrakti Globularia mbron gjëndrën e flokëve nga stresi oksidativ, i cili tenton të rrezikojë shëndetin e gjëndrës dhe flokut;
-Ekstrakti i tulipanit promovon një mjedis të shëndetshëm të kokës;
-Hidrolizat lupin rrit mikro-qarkullimin në lëkurën e kokës;
-Ekstrakti i bishtit të kalit siguron përfitime të dyfishta: në lëkurën e kokës, ai forcon strukturën mbështetëse të lëkurës për ankorim më të mirë të flokëve; në vetë flokët, ajo vulos luspat në mënyrë që të krijojë një pamje të lëmuar menjëherë.

Brand

Phyto

Produktet e flokëve PHYTO u zhvilluan në Francë për të kapur fuqinë shëruese dhe ushqyese të ekstrakteve bimore. Me një linjë të tërë produktesh natyrale për kujdesin e flokëve duke përfshirë shampo, kondicionerë, trajtime dhe produkte stilimi, PHYTO e bën të lehtë rikthimin e flokëve tuaj në bukurinë e tyre natyrore. Të formuluara me mbi 700 ekstrakte botanike, këto produkte natyrale për kujdesin e flokëve janë 95% natyrale për kujdes të butë por efektiv.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Formulimi

Open chat
Powered by