Phyto Phyto 7 Hydrating Day Cream with 7 Plants

0 Orders
#Phyto 002
In stock
2,120L

Description

Phyto Phyto 7 Hydrating Day Cream with 7 Plants

Krem hidratues për flokë të thatë

50ml

Krem hidratues i përftuar nga kombinimi i ekstrakteve të 7 bimëve (Malloë, Soybean, Burdock, Rosemary, Sage, Calendula ëilloë), që ka për qëllim:

-të hidratojë flokët;

-t’u japë shkëlqim;

-t’i mbajë flokët të butë;

-të ndihmojë në krehjen e lehtë të tyre;

-të ushqejë majat e dëmtuara të flokëve.

Absorbohet lehtësisht dhe i jep flokut një shkëlqim të menjëhershëm.

Përdorimi: Hidh një sasi të vogël të kremit në duar dhe me të lyej majat e flokëve.

Nuk ka nevojë të shpëlahet.

Mund të aplikohet aq herë sa është e nevojshme.

Përbërësit:

ALTHAEA OFFICINALIS ROOT EXTRACT. PRUNUS ARMENIACA (APRICOT) KERNEL OIL. LECITHIN. HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL. GLYCERIN. ARCTIUM LAPPA ROOT EXTRACT. CALENDULA OFFICINALIS FLOWER EXTRACT. ROSMARINUS OFFICINALIS (ROSEMARY) LEAF EXTRACT. SALIX ALBA (WILLOW) LEAF EXTRACT. SALVIA OFFICINALIS (SAGE) LEAF EXTRACT. PROPYLENE GLYCOL. TOCOPHEROL. BUTYLPARABEN. ETHYLPARABEN. PHENOXYETHANOL. PROPYLENE GLYCOL STEARATE. POLYSORBATE 20. SORBITAN LAURATE. PROPYLENE GLYCOL LAURATE. CITRIC ACID. POTASSIUM SORBATE. SODIUM DEHYDROACETATE. SODIUM BENZOATE. 257Z.

Brand

Phyto

Additional information

Formulimi

Veprimi

Paketimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Phyto Phyto 7 Hydrating Day Cream with 7 Plants”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

UPSELL PRODUCTS

Delifab Fix

1,600L
(0s)

Classic Toddler Milk

1,740L 3,360L
(0s)

Naso Spray

1,600L
(0s)

Classic Follow On Milk

1,740L 3,360L
(0s)

RD3 Shurup

1,600L
(0s)
Open chat
Powered by