Phyto Phytoelixir Intense Nutrition Mask

0 Orders
#Phyto 013
In stock
6,060L

Description

Phyto Phytoelixir Intense Nutrition Mask

Maskë ushqyese për flokë shumë të thatë

200ml

Zgjidhja e duhur për flokë shumë të thatë dhe të dëmtuar.

Dylli, që vjen nga lulja e narcisit ushqen deri në thellësi flokët tuaj.

Vaji macadamia, në sajë të acideve yndyrore që përmban, ushqen flokët e thatë dhe iu ofron atyre shkëlqim.

Maska është formuluar në mënyrë të tillë, që ofron çlirim të ngadalshëm të përbërësve të saj, duke parandaluar tharjen e mëtejshme të flokëve.

Flokët rifitojnë butësinë dhe bëhen lehtësisht të stilueshëm.

Përdorimi: Aplikohet në flokë të njomë.

Lihet për rreth 2-5 minuta dhe shpëlahet me ujë të bollshëm.

Për flokë shumë të thatë lihet 10 minuta.

Për një ushqyerje më të thellë të flokëve, rekomandohet të aplikohet së bashku me vajin Phytoelixir një herë në javë.

Përbërësit:

SAPONARIA OFFICINALIS LEAF/ROOT EXTRACT. ZEA MAYS (CORN) GERM OIL. GLYCERIN. CETEARYL ALCOHOL. CETYL PALMITATE. BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER. BEHENTRIMONIUM METHOSULFATE. GLYCERYL STEARATE. PEG-100 STEARATE. COCOS NUCIFERA (COCONUT) OIL. MACADAMIA TERNIFOLIA SEED OIL. NARCISSUS POETICUS FLOWER WAX. POLYQUATERNIUM-37. ZEA MAYS (CORN) OIL. PARFUM / FRAGRANCE. XYLITYLGLUCOSIDE. AQUA / WATER / EAU. ANHYDROXYLITOL. PHENOXYETHANOL. CHLORPHENESIN. HYDROXYETHYLCELLULOSE. XYLITOL. CORYLUS AVELLANA (HAZEL) SEED OIL. TOCOPHEROL. POLYGLYCERYL-3 DISTEARATE. POLYSORBATE 60. CITRIC ACID. MYRISTIC ACID. PALMITIC ACID. STEARIC ACID. GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE. BENZYL ALCOHOL. POTASSIUM SORBATE. TRITICUM VULGARE (WHEAT) FLOUR LIPIDS. BETA-CAROTENE. 1238A.

Brand

Phyto

Additional information

Formulimi

Paketimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Phyto Phytoelixir Intense Nutrition Mask”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

UPSELL PRODUCTS

Delifab Fix

1,600L
(0s)

Classic Toddler Milk

1,740L 3,360L
(0s)

Naso Spray

1,600L
(0s)

Classic Follow On Milk

1,740L 3,360L
(0s)

RD3 Shurup

1,600L
(0s)
Open chat
Powered by