Phyto Phytokeratine Serum

0 Orders
#Phyto 022
In stock
3,100L

Description

Phyto Phytokeratine Serum

Serum riparues për flokë të dëmtuar

30ml

Serum me teksturë të lehtë, lehtësisht të absorbueshme, që ka për qëllim të riparojë majat e dëmtuar të flokëve.

Kombinimi i vajrave brazilianë kthen dhe flokët më të dëmtuar në flokë të shëndetshëm, të butë dhe me shkëlqim.

Pa silikon.

Përdorimi: Serumi aplikohet në majat e flokëve. Nuk shpëlahet.

Rekomandohet të përdoret çdo ditë.

Përbërësit:

VIOLA TRICOLOR EXTRACT. AQUA / WATER / EAU. ORBIGNYA SPECIOSA KERNEL OIL. CETEARYL ALCOHOL. POLYQUATERNIUM-37. GOSSYPIUM HERBACEUM (COTTON) SEED OIL. ISODECYL NEOPENTANOATE. BEHENTRIMONIUM METHOSULFATE. GLYCERIN. CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE. ASTROCARYUM MURUMURU SEED BUTTER. HYDROLYZED SERICIN. HYDROLYZED CORN PROTEIN. HYDROLYZED SOY PROTEIN. HYDROLYZED WHEAT PROTEIN. HYDROLYZED HYALURONIC ACID. BUTYLENE GLYCOL. PENTYLENE GLYCOL. HYDROXYPROPYLTRIMONIUM HONEY. PUNICA GRANATUM SEED EXTRACT. SILICA DIMETHYL SILYLATE. ETHYLHEXYLGLYCERIN. ATELOCOLLAGEN. CHITOSAN. TOCOPHEROL. SPHINGOLIPIDS. CYCLODEXTRIN. DEXTRIN. PHENOXYETHANOL. CHLORPHENESIN. POTASSIUM SORBATE. PARFUM / FRAGRANCE. 810A

Brand

Phyto

Additional information

Formulimi

Paketimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Phyto Phytokeratine Serum”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

UPSELL PRODUCTS

Delifab Fix

1,600L
(0s)

Classic Toddler Milk

1,740L 3,360L
(0s)

Naso Spray

1,600L
(0s)

Classic Follow On Milk

1,740L 3,360L
(0s)

RD3 Shurup

1,600L
(0s)
Open chat
Powered by