Phyto Phytolium 4 Treatment

0 Orders
#Phyto 025
In stock
9,160L

Description

Phyto Phytolium 4 Treatment

Trajtim kundër rënies së flokëve për meshkuj

Paketim me 12 ampula

Trajtim 100% pa hormone dhe medikamente, për flokë të fortë, të plotë dhe të shëndetshëm.

Kombinon 4 përbërës patentë, të cilët luftojnë rënien kronike dhe agresive të flokëve.

Formulimi ka për qëllim:

-të rikthejë ciklin normal të zhvillimit të flokëve;

-të parandalojë dobësimin para kohe të fijeve të flokut;

-të nxisë mbirjen e flokëve të rinj;

-të forcojë flokët dhe të rrisë volumin e tyre.

Pa sulfate.

Pa silikon.

Pa parabene.

Pa gluten.

Përdorimi: Aplikohet në flokë të thatë, në rrënjën e flokut dhe masazhohet që të përhapet njëtrajtësisht në të gjithë skalpin.

Nuk shpëlahet.

Rekomandohet të përdoret 3 herë në javë për 3 muaj.

Përbërësit:

ROSMARINUS OFFICINALIS (ROSEMARY) LEAF EXTRACT. ALCOHOL DENAT.. AQUA / WATER / EAU. GLYCERIN. CITRUS LIMON (LEMON) PEEL OIL. PENTYLENE GLYCOL. CUPRESSUS SEMPERVIRENS LEAF/NUT/STEM OIL. BUTYLENE GLYCOL. PARFUM / FRAGRANCE. MELALEUCA LEUCADENDRON CAJAPUT OIL. ROSMARINUS OFFICINALIS (ROSEMARY) LEAF OIL. SALVIA OFFICINALIS (SAGE) OIL. SERENOA SERRULATA FRUIT EXTRACT. MALUS DOMESTICA FRUIT CELL CULTURE EXTRACT. CANANGA ODORATA FLOWER OIL. LENTINUS EDODES EXTRACT. VITIS VINIFERA (GRAPE) SEED EXTRACT. METHYLSILANOL MANNURONATE. POTASSIUM SORBATE. XANTHAN GUM. SODIUM BENZOATE. GLYCOPROTEINS. SORBIC ACID. ACETYL TETRAPEPTIDE-2. DEXTRAN. LIMONENE. LINALOOL. CITRAL. BENZYL BENZOATE. BENZYL SALICYLATE. GERANIOL. FARNESOL. BENZYL ALCOHOL. 688A.

Brand

Phyto

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Phyto Phytolium 4 Treatment”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

UPSELL PRODUCTS

Delifab Fix

1,600L
(0s)

Classic Toddler Milk

1,740L 3,360L
(0s)

Naso Spray

1,600L
(0s)

Classic Follow On Milk

1,740L 3,360L
(0s)

RD3 Shurup

1,600L
(0s)
Open chat
Powered by