Phyto Volumizing Blow Dry Spray

0 Orders
#
In stock
2,900L

Description

Phyto Volumizing Blow Dry Spray

15ml

Ky spray me teksture te lehte eshte nje produkt kult ne gamen Phyto qe ne 1986. Ai menjehere i jep volum flokeve qe ne rrenje duke i siguruar flokeve elasticitet dhe ruajtje te formes se stiluar per nje kohe te gjate. Gjithashtu eshte nje spray qe siguron mbrojtje nga nxehtesia e thareses apo piastres gjate stilimit.
Menyra e perdorimit:
Aplikojeni ne floke gjysem te thare me peshqir nga rrenja deri ne gjysemen e gjatesise se flokut, gufoni rrenjen me duar duke bere te mundur perthithjen e produktit nga floket dhe beni nje gjysem tharje. Stiloni floket me tharese dhe furce.
Perberesit kryesor:
Proteinat e bizeles: nje super ushqim i pasur me aminoacide, hidraton fibren e flokut dhe i jep mbeshtetjen kryesore. Mbulon fibren e flokut deri ne larjen e radhes.
Nasturtium extract: veprim tonifikues te skalpit dhe ndihmon ti jap volm flokut ne rrenje.
Grape extract: I jep ketij spray efektin mbrojtes ndaj nxehtesise dhe veprimin anti-oksidues.

Brand

Phyto

Produktet e flokëve PHYTO u zhvilluan në Francë për të kapur fuqinë shëruese dhe ushqyese të ekstrakteve bimore. Me një linjë të tërë produktesh natyrale për kujdesin e flokëve duke përfshirë shampo, kondicionerë, trajtime dhe produkte stilimi, PHYTO e bën të lehtë rikthimin e flokëve tuaj në bukurinë e tyre natyrore. Të formuluara me mbi 700 ekstrakte botanike, këto produkte natyrale për kujdesin e flokëve janë 95% natyrale për kujdes të butë por efektiv.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by