Phyto Volumizing Jelly Mask

0 Orders
#
In stock
2,900L

Description

Phyto Volumizing Jelly Mask

150ml

Maskë pelte volumizuese Phytovolume është një maskë e lehtë që jep trup dhe energji për flokët e hollë dhe të sheshtë. Cilësi inovative, e cila përbëhet nga një pelte e tejdukshme me ngjyrë qelibari, mbështjell gjatësinë dhe skajet e flokëve në mënyrë që të rrisë densitetin dhe trupin e tyre, të gjitha pa i peshuar ato. Ekstrakti i bambusë, një nga përbërësit kryesorë në gamën e Fitovolume, forcon korteksin e flokëve në mënyrë që të mbështesë strukturën e tij; në të njëjtën kohë, ekstraktet e yarrow dhe tormentil punojnë për të tonifikuar pamjen e flokëve. Flokët e sheshtë rimarrin strukturën e tyre, duke dalë me një gjallëri dhe zmbrapsje të lakmueshme.

Karakteristikat:
Cilësi: pelte;
Çështjet e flokëve: flokë të hollë dhe të sheshtë;
Koha e aplikimit: pas shampos;
Mosha: 10+;
Lloji i flokëve: të gjitha llojet e flokëve;
Përfitimet kryesore: i zbut dhe i zbut flokët pa i rënduar ato, forcon fibrat e flokëve, rikthen trupin dhe volumin në flokë të hollë dhe të sheshtë;
Formuluar pa: sulfate.

Përbërësit kryesorë:
-Ekstrakti i bambusë, për shkak të përmbajtjes së lartë të silicës, forcon korteksin e flokëve dhe ndihmon flokët të rimarrin strukturën e tyre;
-Ekstraktet e yarrow dhe tormentil tonifikojnë flokët, duke rritur trupin e tyre dhe kërcejnë.

Brand

Phyto

Produktet e flokëve PHYTO u zhvilluan në Francë për të kapur fuqinë shëruese dhe ushqyese të ekstrakteve bimore. Me një linjë të tërë produktesh natyrale për kujdesin e flokëve duke përfshirë shampo, kondicionerë, trajtime dhe produkte stilimi, PHYTO e bën të lehtë rikthimin e flokëve tuaj në bukurinë e tyre natyrore. Të formuluara me mbi 700 ekstrakte botanike, këto produkte natyrale për kujdesin e flokëve janë 95% natyrale për kujdes të butë por efektiv.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by