Phytoapaisant CR Soin Lavant

0 Orders
#
In stock
1,900L

Description

Phytoapaisant CR Soin Lavant

125ml

Krem lares trajtues per skalp te irrituar. Lehteson kruarjen dhe qeteson skalpin.

Permbajtja:

  • Vaj Kamelia – e pasur me acide yndyrore te pangopura redukton inflamacionin dhe ndihmon ne riformimin e barrieres kutane te demtuar.
  • Ekstrakt Saponaria – surfaktant natyral qe ndihmon ne krijimine shkumes por pa shkaktuar irritim ne lekure. Ideal per skalp sensitiv.

Perdorimi:
Aplikohet ne skalp te thate dhe masazhohet duke shtuar uje ngadale. Lihet 2-3 minuta dhe shpelahet. aplikohet 2-3 here ne jave.

Brand

Phyto

Produktet e flokëve PHYTO u zhvilluan në Francë për të kapur fuqinë shëruese dhe ushqyese të ekstrakteve bimore. Me një linjë të tërë produktesh natyrale për kujdesin e flokëve duke përfshirë shampo, kondicionerë, trajtime dhe produkte stilimi, PHYTO e bën të lehtë rikthimin e flokëve tuaj në bukurinë e tyre natyrore. Të formuluara me mbi 700 ekstrakte botanike, këto produkte natyrale për kujdesin e flokëve janë 95% natyrale për kujdes të butë por efektiv.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by