Phytoapaisant Soothing Treat

0 Orders
#
In stock
1,720L

Description

Phytoapaisant Soothing Treat

250ml

Shampo për trajtim qetësues PHYTOAPAISANT pastron butësisht flokët për të eliminuar grumbullimin, vajin dhe njollat, pasi zbut inflamacionin për të parandaluar kruajtjen dhe acarimin. I formuluar për të rikthyer mburojën mbrojtëse të kokës, ajo përmban lule bliri, lule pasioni dhe ekstrakte të pemës së çajit që hidratojnë, qetësojnë dhe ushqejnë flokët e butë, me shkëlqim dhe të menaxhueshëm. Ekstraktet e tërshërës dhe kashtës synojnë dhe trajtojnë inflamacionin, pasi vitamina E neutralizon radikalet e lira.

Përbërësit kryesorë:

Ekstrakt Purslane: ky përbërës ka veti anti-irrituese dhe anti-inflamatore të cilat ofrojnë një efekt qetësues dhe ndihmojnë në ndalimin e kruajtjes.
Lule Linden dhe Ekstrakti i Luleve të Pasionit: kjo dyshe vepron si një hidratues dhe mbrojtës. Ajo zbut dhe hidraton flokët dhe lëkurën e kokës duke rivendosur barrierën e kokës.

Përfitimet kryesore:

Hidratoni dhe rivendosni barrierën e kokës.
Pastron dhe lehtëson menjëherë lëkurën e kokës të irrituar.
Flokët rifitojnë forcën dhe shëndetin e tyre.

Brand

Phyto

Produktet e flokëve PHYTO u zhvilluan në Francë për të kapur fuqinë shëruese dhe ushqyese të ekstrakteve bimore. Me një linjë të tërë produktesh natyrale për kujdesin e flokëve duke përfshirë shampo, kondicionerë, trajtime dhe produkte stilimi, PHYTO e bën të lehtë rikthimin e flokëve tuaj në bukurinë e tyre natyrore. Të formuluara me mbi 700 ekstrakte botanike, këto produkte natyrale për kujdesin e flokëve janë 95% natyrale për kujdes të butë por efektiv.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by