Phytocolor Dark Brown 3

0 Orders
#
In stock
1,820L

Description

Phytocolor Dark Brown 3

50+50ml

Ngjyra e Përhershme Phytocolor kombinon teknologjinë e përparuar dhe njohuritë botanike për të krijuar një bojë flokësh me bazë bimore për ju që është e përshtatshme për lëkurën e kokës të ndjeshme për shkak të formulimit PA resorcin, PPD, parabene ose amoniak. Secila prej nuancave të Phytocolor përmban përqendrime të larta të pigmenteve dhe ekstrakteve bimore për t’i dhënë flokëve një nuancë të mrekullueshme natyrore, ndërsa kujdesen për shëndetin e tyre në një koleksion ngjyrash intensive, të përhershme dhe të thella me reflektime natyrore. Kremi për ngjyrosje është pasuruar me eliksir jojoba amd monoi që përmban 10 ekstrakte bimore! Përqendrimi i jashtëzakonshëm i 5 pigmenteve bimore për hije ju lejon të merrni një ngjyrë natyrale me reflektime të ndritshme duke mbrojtur flokët dhe lëkurën e kokës. Flokët janë të ushqyer thellë dhe të butë, dhe lëkura e kokës respektohet për shkak të lëvores së pemës Epaline dhe juazeiro, të cilat qetësojnë ndjesitë e sikletit dhe sigurojnë tolerancë optimale të lëkurës. Phytocolor, tani me një paketim të ri dhe një formulë pa PPD ose amoniak, për t’u kujdesur për flokët tuaj gjatë ngjyrosjes.

Kutia përmban:

1 tub krem ​​ngjyrues (50ml);
1 shishe qumështi për zhvillues (50ml);
1 maskë – Maskë mbrojtëse me ngjyra Phytocolor (12ml);
1 fletëpalosje me udhëzime;
1 palë doreza.

Brand

Phyto

Produktet e flokëve PHYTO u zhvilluan në Francë për të kapur fuqinë shëruese dhe ushqyese të ekstrakteve bimore. Me një linjë të tërë produktesh natyrale për kujdesin e flokëve duke përfshirë shampo, kondicionerë, trajtime dhe produkte stilimi, PHYTO e bën të lehtë rikthimin e flokëve tuaj në bukurinë e tyre natyrore. Të formuluara me mbi 700 ekstrakte botanike, këto produkte natyrale për kujdesin e flokëve janë 95% natyrale për kujdes të butë por efektiv.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by