Phytocolor Protect Mask

0 Orders
#
In stock
2,800L

Description

Phytocolor Protect Mask

150ml

Maska për Mbrojtjen e Ngjyrave Phytocolor është një maskë e pasur, e formuluar nga ekstrakte botanike, që zbërthen dhe ushqen flokët me ngjyrë. E pasuruar me një dyshe unike antioksidante të përbërë nga taninet e pemës Tara dhe ekstraktin e filizit të lulediellit, kjo maskë kufizon degradimin e pigmenteve të flokëve duke rritur shkëlqimin dhe shkëlqimin e ngjyrës së flokëve, falë veprimit të ekstraktit të Hibiscus. Shtimi i vajit të çmuar Karanja ushqen fijet në thellësi, duke i mbështjellë flokët në një fshikëz të butësisë dhe elasticitetit.

Karakteristikat:
Cilësi: krem;
Çështjet e flokëve: flokët e ngjyrosur, ngjyra e venitur, humbja e shkëlqimit dhe shkëlqimit;
Koha e aplikimit: pas çdo larje;
Mosha: 10+;
Lloji i flokëve: flokë me ngjyrë;
Përfitimet kryesore: çan flokët pa shtuar peshë, ruan shkëlqimin dhe shkëlqimin e ngjyrës në fijet e flokëve, hidraton dhe zbut flokët.

Përbërësit kryesorë:
Një dyshe antioksiduese e përbërë nga taninat e pemës Tara dhe ekstrakti i filizit të lulediellit kufizon degradimin e pigmenteve të flokëve, duke ruajtur kështu shkëlqimin dhe shkëlqimin e ngjyrës në fijet e flokëve;
Ekstrakti i Hibiscus hidraton dhe zbut fijet e flokëve, duke mbyllur kutikulat e flokëve në mënyrë që të zbulojë shkëlqimin dhe shkëlqimin e flokëve.

Brand

Phyto

Produktet e flokëve PHYTO u zhvilluan në Francë për të kapur fuqinë shëruese dhe ushqyese të ekstrakteve bimore. Me një linjë të tërë produktesh natyrale për kujdesin e flokëve duke përfshirë shampo, kondicionerë, trajtime dhe produkte stilimi, PHYTO e bën të lehtë rikthimin e flokëve tuaj në bukurinë e tyre natyrore. Të formuluara me mbi 700 ekstrakte botanike, këto produkte natyrale për kujdesin e flokëve janë 95% natyrale për kujdes të butë por efektiv.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by