Phytocolor Shine Anti Ca

0 Orders
#
In stock
2,800L

Description

Phytocolor Shine Anti Ca

150ml

PHYTO Phytocolor Shine  –  i formuluar me tanina Tara dhe ekstrakt filizash luledielli mbron ngjyrën nga agresorët e jashtëm. E pasuruar me ekstrakt Yacon, një mjaltë autentik me bazë bimore, zbut luspat e fibrave për të aktivizuar shkëlqimin dhe rrit menjëherë shkëlqimin e flokëve të trajtuar me ngjyra dhe të theksuara. Për të siguruar gjithashtu mbrojtje optimale kundër oksidimit të ngjyrave, kjo formulë përmban një filtër UV të kombinuar me vaj të çmuar Karanja. Ngjyra e flokëve mbrohet, shkëlqimi rritet menjëherë. Flokë me shkëlqim dhe të lehtë, flokët janë të bukur.

Brand

Phyto

Produktet e flokëve PHYTO u zhvilluan në Francë për të kapur fuqinë shëruese dhe ushqyese të ekstrakteve bimore. Me një linjë të tërë produktesh natyrale për kujdesin e flokëve duke përfshirë shampo, kondicionerë, trajtime dhe produkte stilimi, PHYTO e bën të lehtë rikthimin e flokëve tuaj në bukurinë e tyre natyrore. Të formuluara me mbi 700 ekstrakte botanike, këto produkte natyrale për kujdesin e flokëve janë 95% natyrale për kujdes të butë por efektiv.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by