Phytocyane Ampula

0 Orders
#
In stock
6,770L

Description

Phytocyane Ampula

12F*7.5ml

Trajtim specifik kundër rënies së flokut te femrat.
Lufton rënien e flokut si pasojë e stresit, lodhjes, dietës apo shtatëzanisë.
Phytocyane ampula kombinon trajtimin kundër rënies, stimulimin e rritjes së flokut, dhe vetitë e një trajtimi kozmetik specifik.
Që në aplikimin e parë vihet re rritja e rezistencës dhe volumit.
Nuk ka nevojë për shpëlarje.
Efikasiteti është vënë re në 85% të rasteve.
Paketimi ka 12 ampula me 7.5ml.

Brand

Phyto

Produktet e flokëve PHYTO u zhvilluan në Francë për të kapur fuqinë shëruese dhe ushqyese të ekstrakteve bimore. Me një linjë të tërë produktesh natyrale për kujdesin e flokëve duke përfshirë shampo, kondicionerë, trajtime dhe produkte stilimi, PHYTO e bën të lehtë rikthimin e flokëve tuaj në bukurinë e tyre natyrore. Të formuluara me mbi 700 ekstrakte botanike, këto produkte natyrale për kujdesin e flokëve janë 95% natyrale për kujdes të butë por efektiv.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by