Phytodefrisant Shampoo

0 Orders
#
In stock
1,420L

Description

Phytodefrisant Shampoo

250ml

Shampo Anti-Frizz Phytodefrisant është një shampo ushqyese që pastron dhe zbut natyrshëm flokët në të njëjtën kohë. E formuluar posaçërisht për të kontrolluar flokët e skuqur dhe të padisiplinuar, kjo formulë me bazë vaji zbut dhe mbron fijet e flokëve nga lagështia.

Me përbërës me origjinë botanike dhe natyrore, kjo shampo jep rezultate anti-gërryese që zgjasin. Përmban vaj arrë kukui, shampo ushqen thellë flokët gjatë gjithë kohës duke forcuar kutikulat e flokëve. Përveç kësaj, ekstrakti i mallow ndihmon në hidratimin e fibrave të flokëve dhe zvogëlon aftësinë e tij për të thithur ujë. Në të njëjtën kohë, proteinat e quinoa formojnë një film elastik dhe mbushin porozitetin e flokëve për të kufizuar depërtimin e lagështirës. Çdo aplikim i siguron flokëve tuaj 72 orë veprim kundër gërryerjes dhe i bën flokët tuaj të ndjehen të mëndafshtë, të zhdërvjellët si dhe të lehtë për tu stiluar!

Karakteristikat:
Cilësi: me bazë vaji;
Çështjet e flokëve: flokë të padisiplinuar, flokë të brishtë ose të pakontrollueshëm;
Koha e aplikimit: gjatë banjës ose dushit;
Mosha: 12+;
Lloji i flokëve: flokë të thatë dhe të pabindur;
Përfitimet kryesore: u siguron flokëve 72 orë veprim kundër gërryerjes, i lë flokët elastike dhe të buta, ushqen dhe lehtëson procesin e stilimit në të njëjtën kohë.

Përbërësit kryesorë:
-Vaji i arrës Kukui ushqen thellë flokët gjatë gjithë kohës duke forcuar kutikulat e flokëve;
-Ekstrakti i Mallow ndihmon në hidratimin e fibrave të flokëve dhe zvogëlon aftësinë e tij për të thithur ujë në të njëjtën kohë;
-Proteinat e quinoa punojnë për të mbushur porozitetin e flokëve dhe kufizojnë depërtimin e lagështirës.

Brand

Phyto

Produktet e flokëve PHYTO u zhvilluan në Francë për të kapur fuqinë shëruese dhe ushqyese të ekstrakteve bimore. Me një linjë të tërë produktesh natyrale për kujdesin e flokëve duke përfshirë shampo, kondicionerë, trajtime dhe produkte stilimi, PHYTO e bën të lehtë rikthimin e flokëve tuaj në bukurinë e tyre natyrore. Të formuluara me mbi 700 ekstrakte botanike, këto produkte natyrale për kujdesin e flokëve janë 95% natyrale për kujdes të butë por efektiv.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by