Phytodefrisant

0 Orders
#
In stock
2,680L

Description

Phytodefrisant

100ml

Një balsam botanik i aktivizuar nga nxehtësia që përgatit flokët për shpërthimin përfundimtar pa gërvishtje dhe me shkëlqim. Krijoni fasha të lëmuara, të lehta, të thara me goditje pa gërvishtje dhe menaxhueshmëri të plotë. Tharja perfekte është e juaja me këtë kompleks fitues të çmimeve, të aktivizuar nga nxehtësia, me shkëlqim. Mbroni, hidratoni dhe zbutni flokët me një formulë ekskluzive botanike të pasur me ferula, rrikë dhe urtë.

Përfitimet janë kumulative me përdorim të vazhdueshëm.

-Arrini tharjen perfekte dhe të lëmuar
-Masat mbrojtëse kundër ndikimeve dëmtuese të stilimit të nxehtësisë
-E lehtë, pa yndyrë dhe pa alkool
-Mbron dhe hidraton

Brand

Phyto

Produktet e flokëve PHYTO u zhvilluan në Francë për të kapur fuqinë shëruese dhe ushqyese të ekstrakteve bimore. Me një linjë të tërë produktesh natyrale për kujdesin e flokëve duke përfshirë shampo, kondicionerë, trajtime dhe produkte stilimi, PHYTO e bën të lehtë rikthimin e flokëve tuaj në bukurinë e tyre natyrore. Të formuluara me mbi 700 ekstrakte botanike, këto produkte natyrale për kujdesin e flokëve janë 95% natyrale për kujdes të butë por efektiv.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by