Phytojoba Shampoo 400ml

0 Orders
#
In stock
2,400L

Description

Phytojoba Shampoo

400ml

Shampo hidratuese Phytojoba është një shampo thellësisht hidratuese për flokët e thatë dhe të shurdhër që nuk shfaqin më shkëlqimin dhe shkëlqimin e saj natyral. I pasuruar me vetitë hidratuese natyrale të qumështit Jojoba, i cili depërton thellë në fibrat e flokëve për të minimizuar humbjen e ujit, dhe ekstrakti Mauve, i cili formon një vello mbrojtëse mbi fijen e flokëve, ky shampo kremoze i lë flokët të butë dhe të zhdërvjellët, me krejt natyral lëvizjen dhe shkëlqimin. Aroma ngushëlluese e kokosit, pjeshkës dhe fasule Tonka kontribuon për të krijuar një përvojë unike të pastrimit të flokëve.

Karakteristikat:
Cilësi: krem;
Çështjet e flokëve: thatësi, dehidratim, mërzi, humbje e shkëlqimit dhe vitalitetit;
Koha e aplikimit: 2 deri në 3 herë në javë;
Mosha: 10+;
Lloji i flokëve: flokë të thatë, përfshirë ato të ndjeshëm;
Përfitimet kryesore: hidraton flokët pa shtuar peshë, ushqen nga brenda jashtë, parandalon humbjen e tepërt të lagështisë;
Formuluar pa: sulfate.

Përbërësit kryesorë:
Qumështi Jojoba depërton thellë në fibrat e flokëve për të përforcuar filmin hidrolipidik dhe për të kufizuar avullimin e ujit nga flokët;
Ekstrakti i purpurt është një lagështues i fuqishëm a

Brand

Phyto

Produktet e flokëve PHYTO u zhvilluan në Francë për të kapur fuqinë shëruese dhe ushqyese të ekstrakteve bimore. Me një linjë të tërë produktesh natyrale për kujdesin e flokëve duke përfshirë shampo, kondicionerë, trajtime dhe produkte stilimi, PHYTO e bën të lehtë rikthimin e flokëve tuaj në bukurinë e tyre natyrore. Të formuluara me mbi 700 ekstrakte botanike, këto produkte natyrale për kujdesin e flokëve janë 95% natyrale për kujdes të butë por efektiv.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by