Phytokeratine Repairing Heat

0 Orders
#
In stock
2,770L

Description

Phytokeratine Repairing Heat

150ml

Llak për mbrojtjen e nxehtësisë nga Phytokératine është një llak me dy funksione që riparon dhe mbron flokët gjatë stilimit të nxehtësisë. I pasuruar me një formë të re ekskluzive të keratinës botanike, ky llak praktik rindërton në mënyrë efektive fibrat e flokëve, duke rritur elasticitetin dhe forcën e tyre. Kjo formulë e lehtë, shumë restauruese është gjithashtu e mbushur me acid hialuronik dhe ekstrakt rrushi, të cilat jo vetëm që hidratojnë flokët, por edhe e ruajnë atë nga efektet dëmtuese të mjeteve të stilimit të nxehtësisë. Tani e tutje e mbrojtur nga dëmtimet e nxehtësisë, flokët rifitojnë një cilësi më të butë dhe më të lëmuar që rrezaton shëndet dhe bukuri.

Karakteristikat:
Cilësi: e lëngshme;
Çështjet e flokëve: flokë të dëmtuar dhe të brishtë;
Koha e aplikimit: para stilimit;
Mosha: 15+;
Lloji i flokëve: të gjitha llojet e flokëve;
Përfitimet kryesore: mbron flokët nga efektet dëmtuese të stilimit të nxehtësisë, riparon fibrat e flokëve përmes veprimit të keratinës botanike, i lë flokët të ndihen më të butë në prekje, lehtëson stilimin;
Formuluar pa: sulfate.

Përbërësit kryesorë:
-Një gjeneratë e re e keratinës botanike, e zhvilluar nga Phyto nga proteina quinoa, lupine dhe bizele, rikthen fibrat e flokëve, duke riparuar kështu flokët dëmtues dhe të brishtë;
-Qeramidet e orizit zbusin luspat që mbështjellin fibrat e flokëve, gjatë gjithë kohës duke mbushur mikrolesionet në flokët e sensibilizuar;
-Nxjerrja e panisë së egër siguron përfitime zbutëse dhe hidratuese.

Brand

Phyto

Produktet e flokëve PHYTO u zhvilluan në Francë për të kapur fuqinë shëruese dhe ushqyese të ekstrakteve bimore. Me një linjë të tërë produktesh natyrale për kujdesin e flokëve duke përfshirë shampo, kondicionerë, trajtime dhe produkte stilimi, PHYTO e bën të lehtë rikthimin e flokëve tuaj në bukurinë e tyre natyrore. Të formuluara me mbi 700 ekstrakte botanike, këto produkte natyrale për kujdesin e flokëve janë 95% natyrale për kujdes të butë por efektiv.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by