Phytolium + Shampo

0 Orders
#
In stock
2,150L

Description

Phytolium + Shampo

250ml

Shampo për humbjen e flokëve për burrat në shenjat e para të humbjes së flokëve. Formuluar me: Me ekstrakt shiitake dhe nxjerrjen e rozmarinës, formula 82% natyrale pastron lëkurën e kokës pa shkaktuar acarim, duke përdorur surfaktantë shumë të butë, të biodegradueshëm që rrjedhin nga kokosi.

Brand

Phyto

Produktet e flokëve PHYTO u zhvilluan në Francë për të kapur fuqinë shëruese dhe ushqyese të ekstrakteve bimore. Me një linjë të tërë produktesh natyrale për kujdesin e flokëve duke përfshirë shampo, kondicionerë, trajtime dhe produkte stilimi, PHYTO e bën të lehtë rikthimin e flokëve tuaj në bukurinë e tyre natyrore. Të formuluara me mbi 700 ekstrakte botanike, këto produkte natyrale për kujdesin e flokëve janë 95% natyrale për kujdes të butë por efektiv.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by