Phytolium Shampoo

0 Orders
#
In stock
1,830L

Description

Phytolium Shampoo

125ml

Koncentrat energjie i pasur me elementë natyralë për të larë flokët duke zgjatur efektin e trajtimeve intensive kundër rënies së flokëve tek meshkujt Phytolium 4. Flokët rigjejnë gjallërinë dhe densitetin.Aromë 100% natyrale. Indikohet për rënie floku tek meshkujt. Kjo shampo bashkon ekstraktin e Rooibos, i njohur për vetitë e tij stimuluese dhe tonifikuese me lëkurën e kinës që dinamizon rrënjën e flokut dhe forcon lëkurën e skalpit të flokut.Vitamina B3 e kombinuar me oligoelementët e zinkut dhe me ekstraktet e ginsengut dhe salvias u dhuron forcë dhe rezistencë flokëve.

Përdorimi:

– Aplikojeni shampon në flokë të lagur.

– Masazhojeni me delikatesë.

–Shpëlajeni me ujë të bollshëm.Për nje rezultat optimal, përdorni një trajtim riforcues pas shampos suaj.

Përbërësit:

Cinchona Succirubra Bark Extract (Décocté de Quinquina), Aqua, Cocamidopropyl Betaine (Dérivés d’Huile de Coco), Sodium Lauryl Glucose Carboxylate, Lauryl Glucoside, (Dérivés d’Huile de Coco et d’Amidon de Maïs), Disodium Cocoamphodiacetate (Dérivé d’Huile de Coco), Sodium Chloride, Inulin (Extrait de Chicorée), Sodium Lauroyl Sarcosinate, PEG-15 Cocopolyamine, PEG-200 Hydrogenated Glyceryl Palmate, Asphalus Linearis Leaf Extract (Rooibos), Coco-GLucoside, Glyceryl Oleate, Parfum (Fragrance), Glycerin, Potassium Sorbate, Citric Acid, Lactitol (Dérivé de Lait), PEG-7 Glyceryl Cocoate, Xylitol (Dérivé de Paille, de Bois, de Son), Limonene, PEG-150 Distearate, Propylene Glycol, Niacinamide, Panax Ginseng Root Extract, Maltodextrin, (Dérivé de Pomme de Terre), Salivia Officinalis (Sage) Leaf Extract) Sauge), Cananga Odorata Flower Oil (Ylang-Ylang), Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract (OPC de Raisin), Sorbic Acid, Tetrasodium EDTA, Oleyl Alcohol, Lentinus Edodes Extract (Shiitake), Zanthoxylum Alatum Fruit Extract, Methylisothiazolinone, Sodium Benzoate, Zinc Acetylmethionate, Hydrogenated Palm Glyceryl Citrate, Tocopherol.

 

Brand

Phyto

Produktet e flokëve PHYTO u zhvilluan në Francë për të kapur fuqinë shëruese dhe ushqyese të ekstrakteve bimore. Me një linjë të tërë produktesh natyrale për kujdesin e flokëve duke përfshirë shampo, kondicionerë, trajtime dhe produkte stilimi, PHYTO e bën të lehtë rikthimin e flokëve tuaj në bukurinë e tyre natyrore. Të formuluara me mbi 700 ekstrakte botanike, këto produkte natyrale për kujdesin e flokëve janë 95% natyrale për kujdes të butë por efektiv.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Formulimi

Open chat
Powered by