Phytomillesime Color Locker PreShampoo

0 Orders
#
In stock
3,350L

Description

Phytomillesime Color Locker PreShampoo

100ml

-Një para-shampo për heqjen e ngjyrave për flokë të trajtuar me ngjyra dhe të theksuara
-Rivendos mburojën mbrojtëse të flokëve para shampos dhe parandalon larjen e ngjyrës
-Përmban një përbërës aktiv specifik, Color Locker Complex për të mbyllur ngjyrën në zemër të fibrave të flokëve
-I përzier me Gjalpin Argan për përfitime ushqyese dhe forcuese
-I mbushur me Mollë Red Love® për të mbrojtur fibrat e flokëve dhe ruajtur ngjyrën
-E ngarkuar me Lulet e Pemës së Mollës dhe Ekstraktet e Frutave për të mbyllur butësisht kutikulën e flokëve
-Lë flokët të butë, me shkëlqim me ngjyrë të gjallë, të bukur

Brand

Phyto

Produktet e flokëve PHYTO u zhvilluan në Francë për të kapur fuqinë shëruese dhe ushqyese të ekstrakteve bimore. Me një linjë të tërë produktesh natyrale për kujdesin e flokëve duke përfshirë shampo, kondicionerë, trajtime dhe produkte stilimi, PHYTO e bën të lehtë rikthimin e flokëve tuaj në bukurinë e tyre natyrore. Të formuluara me mbi 700 ekstrakte botanike, këto produkte natyrale për kujdesin e flokëve janë 95% natyrale për kujdes të butë por efektiv.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by