Phytonovatrix Anti Hair Loss Treat

0 Orders
#
In stock
13,260L

Description

Phytonovatrix Anti Hair Loss Treat

12*3.5ml

Trajtimi Phytonovathrix Global Anti-Hairloss është trajtimi përfundimtar kundër humbjes së flokëve nga Laboratorët Phytosolba. Punon njëkohësisht në 16 objektiva biologjikë të përfshirë në humbjen e flokëve dhe zhvillimin e flokëve. Kjo do të thotë se jo vetëm që ngadalëson humbjen e flokëve, por gjithashtu stimulon rritjen e flokëve më të fortë dhe më të trashë. Kjo formulë e lehtë, jo e yndyrshme dhe jo ngjitëse duket e ngjashme me një locion tonifikues dhe ofron një efekt volumizues të menjëhershëm, i cili vërehet që në aplikimin e parë. Veprimi i tij global ngadalëson humbjen e flokëve dhe gjithashtu rrit zhvillimin dhe trashësinë e flokëve pas vetëm dy muajsh përdorimi, për një kokë të ëmbël flokësh. Aroma delikate është një përzierje e notave të freskëta natyrore, duke siguruar që momenti i aplikimit është gjithashtu një moment relaksimi i këndshëm.

Nëse ju pëlqeu Phytologist 15 Anti-Hair Hoss Treatment, i cili punoi njëkohësisht në 15 objektiva biologjikë të përfshirë në humbjen e flokëve dhe rritjen e flokëve, do ta doni këtë formulë të re dhe të përmirësuar, e cila shton promovimin e sinjalizimit Wnt si objektivi i 16-të.

Karakteristikat:
-Cilësi: locion;
-Çështjet e flokëve: humbja e flokëve si tek burrat ashtu edhe tek gratë;
-Koha e aplikimit: 3 herë në javë;
-Mosha: 20+;
-Lloji i flokëve: të gjitha llojet e flokëve;
-Përfitimet kryesore: ngadalëson humbjen e flokëve pas vetëm 2 muajsh përdorimi, stimulon zhvillimin e qimeve të reja dhe më të trasha, krijon ndjenjën e një koka më të plotë të flokëve, ndalon rënien e flokëve me 84%, promovon rritjen e deri në 5400 fijeve të reja të flokëve në vetëm 3 muaj, ka 99% përbërës natyralë botanikë.

Përbërësit kryesorë:
-Ekstrakti Baikal Skullcap rrit metabolizmin e qelizave për të rritur volumin e gjëndrës së flokëve. I lejon flokët të rriten më të trasha dhe më të bukura;
-Ekstrakti i farave të selinos stimulon rritjen e flokëve dhe gjithashtu ndihmon në përmirësimin e strukturës së flokëve;
-Ekstrakti Globularia mbron folikulat e flokëve dhe kokën nga irrituesit e jashtëm dhe stresi oksidativ (ndotja, UV). Ajo stimulon detoksifikimin qelizor për flokë më të fortë dhe më të bukur;
-Serenoa repens nxit rigjenerimin e flokëve duke stimuluar zhvillimin e flokëve;
-Ekstrakti i Tulipanit promovon një mjedis të shëndetshëm të kokës.

Brand

Phyto

Produktet e flokëve PHYTO u zhvilluan në Francë për të kapur fuqinë shëruese dhe ushqyese të ekstrakteve bimore. Me një linjë të tërë produktesh natyrale për kujdesin e flokëve duke përfshirë shampo, kondicionerë, trajtime dhe produkte stilimi, PHYTO e bën të lehtë rikthimin e flokëve tuaj në bukurinë e tyre natyrore. Të formuluara me mbi 700 ekstrakte botanike, këto produkte natyrale për kujdesin e flokëve janë 95% natyrale për kujdes të butë por efektiv.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by