Phytophyline Ampula

0 Orders
#
In stock
5,920L

Description

Phytophyline Ampula

20F*7.5ml

Ampulat phytophyline permbajne perqendrim maksimal te perberesve aktiv per nje veprim te plote kundrejt aspekteve te ndryshme qe i perkasin celulitit. Permiresojne mikroqarkullimin dhe tonicitetin e lekures. Nje rodukt unik, pa permbajtje te kafeines qe mund te perdoret edhe ne shtatzeni dhe gjate ushqyerjes me gji.

Perdorimi: Te aplikohet ne zonat e demtuara me masazhim te lehte 1-2 here ne dite, deri ne perthithjen e plote te produktit. Aplikimi i perditshem duhet te zgjas se paku 6 jave.

Perberesit: Alchemilla, Edera, Equinin 23%, ekstrakte te Ulmaria dhe Escina 27% dhe Teofiline.

Brand

Lierac

Laboratorët LIERAC PARIS 40 vjet inovacion në shërbim të bukurisë së grave duke prezantuar kërkimet më të fundit mjekësore në dermokozmetikë. Që nga viti 1975, kur u themeluan nga një mjek i specializuar në estetikë, laboratorët LIERAC kanë shkruar risi në ADN-në e tyre me dëshirën për të përshtatur përparimet e mëdha në mjekësinë e përparuar në kozmetikë. Një vizion avangard i drejtuar nga ambicia për t'u ofruar grave trajtime dermokozmetike me performancë të lartë për të korrigjuar çrregullimet estetike që shfaqen me kalimin e kohës, në fytyrë dhe trup.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by