Phytosquam Anti Dandruff Sech

0 Orders
#
In stock
2,110L

Description

Phytosquam Anti Dandruff Sech

250ml

Shampo për mirëmbajtjen pastruese kundër zbokthit Phytosquam është një pastrues pastrues i përshtatshëm për trajtimin e zbokthit të lirshëm në flokët me vaj dhe lëkurën e kokës. I formuluar me një përzierje unike të specit të zi dhe drurit të Guajanës, si dhe nxjerrjen e celandinës, ky shampo ndihmon në normalizimin dhe zbutjen e kokës, duke forcuar kështu barrierën e lëkurës për të ndihmuar në kontrollin e përsëritjes së thekonave të lirshme të zbokthit. Formula tërësisht freskuese zvogëlon prodhimin e dhjamit duke sqaruar dhe zbukuruar flokët, për një pamje të lehtë dhe rrezatuese.

Karakteristikat:
Cilësi: shampo;
Çështjet e flokëve: zbokth i lirshëm, skuqje dhe shkallëzim, dhjamë e tepërt;
Koha e aplikimit: banjë;
Mosha: 10+;
Lloji i flokëve: flokë normalë me vaj, kokës me vaj;
Përfitimet kryesore: minimizon prodhimin e dhjamit, parandalon shfaqjen e thekonave të lirshme të zbokthit, freskon dhe pastron flokët dhe lëkurën e kokës, i lë flokët të lehta dhe rrezatuese;
Formuluar pa: parabene, silikon, sulfat.

Përbërësit kryesorë:
-Një kompleks botanik 100% i piperit të zi dhe drurit të Guajanës kontribuon në pastrimin e kokës dhe pengon zmadhimin e tepërt;
-Nxjerrja e celandinës ndihmon në rregullimin e prodhimit të yndyrës, gjatë gjithë kohës qetëson lëkurën e kokës.

Brand

Phyto

Produktet e flokëve PHYTO u zhvilluan në Francë për të kapur fuqinë shëruese dhe ushqyese të ekstrakteve bimore. Me një linjë të tërë produktesh natyrale për kujdesin e flokëve duke përfshirë shampo, kondicionerë, trajtime dhe produkte stilimi, PHYTO e bën të lehtë rikthimin e flokëve tuaj në bukurinë e tyre natyrore. Të formuluara me mbi 700 ekstrakte botanike, këto produkte natyrale për kujdesin e flokëve janë 95% natyrale për kujdes të butë por efektiv.

Additional information

I përshtatshëm për

,

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by