PIC Optisoft Comfort

0 Orders
#Pic 045
In stock
410L

Description

Përshkrimi

Ankerplastë për t’u vendosur në zonën rreth syve. Mbulojnë syrin, vendosen dhe hiqen me lehtësi, pa shkaktuar dhimbje. Janë të butë, të trashë dhe kanë veti absorbuese të larta.

Brand

Pic

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “PIC Optisoft Comfort”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by