Pilopeptan Hair Mask

0 Orders
#
In stock
2,600L

Description

Pilopeptan Hair Mask

200ml

Maska rigjeneruese e gruas Pilopeptan® rigjeneron fibrat e flokëve në pak minuta dhe mbulon të gjitha nevojat e flokëve të dëmtuar.

Parandalon humbjen e flokëve falë përmbajtjes së vitaminës në grupin B dhe një përbërje aktive të proteinave të perimeve të hidrolizuara, të cilat ndihmojnë në sigurimin e flokëve më të fortë që nuk prishen apo bien.

Forcon strukturën e flokëve, falë një elementi gjurmë thelbësor: Zinkut.

Rimbush volumin e flokëve dhe hidratohet përmes veprimit të acidit Hyaluronic, i cili u siguron flokëve tuaj hidratimin dhe ushqimin e nevojshëm.

Brand

Genove

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by