Pilopeptan Shampoo Woman

0 Orders
#
In stock
2,900L

Description

Pilopeptan Shampoo Woman

250ml

Ndihmon në sigurimin e flokëve më të fortë që nuk prishen dhe parandalon humbjen e saj, falë tre llojeve të përbërësve aktivë: vitaminat e grupit B, një kompleks me bazë peptide, ekstrakte frutash dhe ekstrakt peme çaji. Për më tepër, ai përmban një përbërje të proteinave të perimeve të hidrolizuara.

Stimulon rritjen e flokëve, falë Zinkut, një element gjurmë thelbësor që rikthen shëndetin e flokëve tuaj.

Plotëson vëllimin dhe hidratimin e flokëve me acid hialuronik, i cili ju siguron flokëve hidratimin dhe ushqimin e nevojshëm.

Sulfate, pa parabene dhe pa ngjyra.

Brand

Genove

Additional information

I përshtatshëm për

Open chat
Powered by