Pilopeptan Woman 5 Alpha Reductase

0 Orders
#
In stock
3,400L

Description

Pilopeptan Woman 5 Alpha Reductase

30 tableta

Përshkrimi i produktit PILOPEPTAN WOMAN 5 alpha reductase 30COMP par.2 Indikacionet Shtesë ushqimore për kujdesin e flokëve të grave. Përbërësit Xhelatinë e hidrolizuar. Serenoa repenson ekstrakt të thatë. Ekstrakt i Farave të Kungullit të Thatë (Cucurbita pepo L.). L-cistina. L-metionina. Ekstrakt shege (Punica granatum L.). SunActive Zn® (62% maltodextrin, 30% oksid zinku, 6% estere poliglicerike të acideve yndyrore, 2% lecitinë të hidrolizuar). Acidi hialuronik (kripë natriumi). Vitamina B3 (nikotina). Vitamina E (acetat tokoferol). Vitamina B5 (pantotenat kalciumi). Ekstrakt i thatë Virgaurea (Compositae solidago virgaurea L.). Vitamina B6 (piridoksina hidroklorur). Vitamina B8 (biotin). Adresa Merrni 1 tabletë në ditë pas mëngjesit për 6 muaj. Pezulloni marrjen për një muaj dhe rindizeni më vonë. Paralajmërimi i sigurisë Masat paraprake dhe paralajmërimet shtesë ushqimore nuk duhet të përdoren si zëvendësues të ushqyerjes së larmishme dhe të ekuilibruar dhe një mënyrë jetese të shëndetshme. Mos e tejkaloni dozën ditore të rekomanduar shprehimisht. Mbajeni jashtë mundësive të fëmijëve më të vegjël. Ruajtja dhe skadimi ruajnë një vend të freskët, të thatë dhe të mbrojtur nga drita. Përdorimi në pacientët me intolerancë ushqimore ky produkt mund të merret nga një person celiac, alergjik/intolerant ndaj vezës, ose intolerant ndaj qumështit.

Brand

Genove

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by