Pilopeptan Woman Tablets 30 Me Shije Vanilje

0 Orders
#
In stock
2,900L

Description

Pilopeptan Woman Tablets 30 Me Shije Vanilje

30 tableta

Tabletat Pilopeptan® Woman janë formuluar ekskluzivisht për mbajtjen e flokëve të grave në gjendje të shëndetshme. Shtë një komplement ushqimor i bazuar në xhelatinë të hidrolizuar, acid hialuronik, aminoacide (L-cisteinë dhe L-metioninë), minerale (selen, zink dhe pirofosfat ferrik) dhe vitamina të grupit B, siç është acidi folik (vitamina B9) dhe biotina (Vitamina B7).

Humbja e drejtë e grave ndikohet nga shumë faktorë, duke përfshirë predispozitën gjenetike, çrregullimet hormonale, kushtet e jashtme armiqësore (ndryshimet në stinë), ndryshimet e brendshme fiziologjike (shtatzënia, ushqyerja me gji, menopauza), etj., Të gjitha këto mund të prishin marrjen normale të lëndëve ushqyese. Tabletat Pilopeptan® Woman sigurojnë sasitë e rekomanduara të vitaminave dhe mineraleve për flokët e grave. Marrja e Selenit, Zinkut dhe Biotinës e siguruar nga Tabletat Pilopeptan® Woman ndihmojnë në mbajtjen e flokëve në gjendje të lartë.

Brand

Genove

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by