Platinum Lifting 30ml-PHIL

0 Orders
#Isis pharma 036
In stock
5,912L

Description

Formula Lifting e PHIL PHARMA® me peptide e Platiniumit koloidal është një inovacion i efektit lifting me fokus në efektet hidratuese dhe lehtësuese të rrudhave dhe ripërtërin lëkurën nga lodhja dhe stresi.

Platiniumi koloidal (Platinium MX) stimulon shpejt prodhimin e kolagjen I dhe kolagjen III  duke dhënë një efekt tërheqës të menjëhershëm dhe të dukshëm falë fuqisë së elastomerëve me  veti të thithjes së yndyrnave, jep një rezultat të një lëkure të balancuar. Formulimi Tri-kompleks me Acid Hyaluronik ndihmon në rivendosjen  e elasticitetit dhe hidratimin e lëkurës, ndërsa Acidi Lipoik dhe Koenzima Q10 veprojnë si antioksidantë për të ofruar lëkurë rrezatuese, të shndritshme dhe të hidratuar.

Rekomandohet të përdoret edhe si bazë dhe si fiksues të make-up për një efekt mat.

EFEKTET:

Veprim i menjëhershëm me efekt tërheqës për të minimizuar shfaqjen e rrudhave.

Siguron elasticitet dhe butësi të lëkurës.

Përgatit lëkurën dhe fikson make-up duke  dhënë një efekt të butë kadifeje.

PËRDORIMI:

1. Mbushni pajisjen SKIN UP®  CLASSIC me të paktën 1 ml të produktit.

2. Sprucojeni direkt në lëkurë nën ose mbi make-up.

Rekomandohen të paktën 3 ose  4 aplikime në ditë për përfitime kundër plakjes (Pajisja fiket vetë automatikisht pas 15 sekondave, barabartë me një aplikim).

PËRDORNI SA ËSHTË E NEVOJSHME, MOS TEJKALONI 5 APLIKIME NË DITË.

Brand

Isis Pharma

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Platinum Lifting 30ml-PHIL”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by