Polipeptan Nail Repair Gel

0 Orders
#Genove 001
In stock
1,500L

Description

Genove Polipeptan Nail Repair Gel

10 ml

Xhel riparues për thonjtë

Nail Repair është një formulë e pasur me vitamina, proteina dhe minerale për kujdes intensiv të kutikulave të thata, thonjve të brishtë dhe të dobët. Ajo ushqen, forcon dhe promovon rritjen duke krijuar një pengesë mbrojtëse për një kohë të gjatë dhe duke favorizuar hidratimin e saj.

Përdorimi:

Vendosni një shtresë të lehtë rreth kutikulës. Masazhoni butësisht duke përdorur një furçë të butë të gjithë gjatësinë e thojit tuaj.

Përbërësit:

Keratin, Group B vitamins, Vitamin E, Wheat germ, Brewer’s yeast and Argan oil.

Brand

Genove

Additional information

Sasia

10 ml

Formulimi

Veprimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Polipeptan Nail Repair Gel”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by