Post Op- Biocellular Breast

0 Orders
#
In stock
2,072L

Description

Post Op- Biocellular Breast

18ml

Maska e gjirit Dermastir Bio-Cellular është një maskë post-op, e kategorizuar si një pajisje mjekësore, e rekomanduar pas procedurave, pasi stimulon prodhimin e kolagjenit. Alta Care Laboratoires zbaton fermentimin e mikroorganizmave si procesi kryesor për prodhimin e Maskës së Gjirit Bio-Qelizor të Dermastir. Duke krijuar një barrierë mbrojtëse, formula e maskës së gjirit rrit rigjenerimin qelizor, duke çuar në një prodhim më të lartë të kolagjenit.

Brand

Dermastir

DERMASTIR - PROFESSIONAL LUXURY SKINCARE. Ritual i Avancuar Kundër Plakjes Koleksioni "Dermastir Luxury" ofron një ritual të kujdesit të lëkurës që ka një efekt radikal në shenjat e ndryshme të plakjes dhe u frymëzua nga trajtimet estetike mjekësore. Ka efekt zbutës në rrudha, forcon lëkurën, përcakton konturet e fytyrës, ka efekt tonifikues dhe ristrukturues. Koleksioni "Dermastir Luxury" ofron një larmi produktesh për të gjitha llojet dhe shqetësimet e lëkurës.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by