Pouch Pear & Banana With Kiwi

0 Orders
#
In stock
250L

Description

Pouch Pear & Banana With Kiwi

90g

Pure frutash pergatitur me produkte te cilesise Demeter. Formuluar per t’ju pershtatur nevojave te femijeve mbi 8 muajsh. Me permbajtje: dardhe, banane, kivi.

Pa sheqerna dhe kripra te shtuara, pa veze, pa gluten, pa laktoze. Mund te ruhet ne frigorifer deri ne 2 dite pas hapjes.

Brand

Holle

Holle bën ushqim organik për fëmijë në cilësinë e Demeter. Kompania u themelua në vitin 1933 dhe ka refuzuar pa kompromis përpunimin kimik dhe konservuesit që në fillim. Këtë vit ne festojmë 80 vjetorin tonë. Mësoni më shumë për historinë e kompanisë sonë dhe festimet tona këtu. Gama e produkteve përfshin qumështin e foshnjës dhe formulën e foshnjave, qullën e foshnjës dhe një gamë të plotë të kavanozëve. Vaji i heqjes së foshnjës, çajrat dhe ushqimet përfundojnë ofertën tonë gjithëpërfshirëse.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Ushqime

Open chat
Powered by